CZ SK HU

Tomáš Slavík opět vítězí ve Francii, již potřetí v řadě

Téměř po čtyřech letech se Tomáš Slavík vrátil do dějiště jednoho z nejlepších městských sjezdů v Evropě a to do Grasse ve Francii. Jedna z nejlepších tratí, spousta kvalitních francouzských a zahraničních závodníků a parádní výhledy jižního pobřeží. Tomáš Slavík jezdil celý den perfektně a dokázal tak zvítězit již potřetí v řadě a to víc než o 3 vteřiny! Parádní zakončení letošní sezóny.

 

Tomáš SlavíkTomáš Slavík

 

"V Grasse už jsem nebyl pořádnou řádku let a skoro jsem zapomněl jak je zdejší trať rychlá a brutální v sekci se schody. Je to už doopravdy velká trať, na kterou musí mít člověk i pořádný kolo s většíma zdvihama. Fakt jsem se tam těšil a zárověň jsem se těšil na první test mého nového kola na města, se kterým bych chtěl závodit většinu velkých městských sjezdů. Den závodu byl pro mě trochu hektickej jelikož po první tréninkové jízdě mi naložili pořadatelé kolo na jeden z přívěsů, který vyvážel kola nahoru a bohužel v nejrychlejší pasáži moje kolo vypadlo na silnici a docela to schytalo. Zázračně bylo zníčené jen přední kolo, plášť a uhnutý řidítka. Naštěstí se nám podařilo dát vše dohromady a stihl jsem ještě na rychlo dvě tréninkový jízdy. Nebyl to zdaleka ideál, ale lepší než nic. V kvaldě jsem si ještě vyzkoušel různý stopy a potvrdil si je. Ve finále jsem pak otevřel plnej a bylo z toho první místo o víc než 3 vteřiny, což je skvělej výsledek. Je super ukončit sezónu nějakým hezkým výkonem, protože do tvrdé zimní přípravy se kapka motivace vždycky hodí. Díky všem, co mi pomohli opravit kolo a sehnat náhradní díly... organizátorům pak velkej palec nahoru za organizaci! Byl to parádní závod!"
 

Sezóna 2021 je u konce a tohle byla poslední tečka za tímto nadprůměrně úspěšným rokem. Děkujeme všem za přízeň a vidíme se již brzy ve 2022. 

 

Tomáš SlavíkTomáš Slavík

Photo: Stupefix, Freekor

 

Podívej se na jízdu Tomáše:

 

Pro více informací o Tomáši Slavíkovi sledujte jeho sociální sítě:
www.tomasslavik.com
facebook.com/TomSlavik63
instagram.com/TomasSlavik63

klikni pro velký obrázek